16 sezon Amatorskiej Ligi Bowlingowej

16 sezon ABLDobiega końca 16 sezon Amtorskiej Ligi Bowlingowej w Czechach – region północne Morawy. Są to rozgrywki obejmujące swoim zasięgiem wszystkie kręgielnie Czeskiej Republiki. Obecnie w lidze tej biorą udział cztery zespoły w których występują zawodnicy Sekcji Bowlingowej Rybnik.

W lidze 2 gra drużyna „ELEKRTOWNIA RYBNIK” w składzie: Zbyszek Kosiec, Tomek Rzonsik i Krzysiek Wywrot. Ostatnie zawody 2 ligi odbyły się 19 maja w Ostrawie a ELEKTROWNIA zajęła 2 miejsce, dzięki czemu drużyna wzięła udział w barażach i awansowali do 1 ligi. GRATULUJEMY ! ! !

w lidze 4 drużyna „GRYFNE GIZDY RYBNIK” w składzie Mariusz Watoła, Rysiek Stachoń, Krzysiek Michalik i Jurek Szlezinger. Ostatnie zawody 4 ligi odbyły się 14 maja 2015 a GIZDY zajęły 2 miejsce.

Zdjęcia z zakończenia 4 ligi

w lidze 5 drużyna „STELA PINS SKOCZÓW” w składzie Romek Węglorz, Janek Szczypka i  Romek Pagieła, oraz Ewa Kurneta. Ostatnie zawody 5 ligi odbyły się 27 maja w Trzyńcu, a STELA PINS-y zajęli 4 miejsce.

Zdjęcia z zakończenia 5 ligi

w lidze 6 drużyna „AWESOME TEAM RYBNIK” w składzie Michał Szewczyk, Michael Sladek, Tomek Jeżak, Przemek Kosiec i Marcin Łagiewka. Ostatnie zawody 6 ligi odbyły się 18 maja w Trzyńcu a AWESOME TEAM RYBNIK wygrał i awansował do 5 ligi. GRATULUJEMY ! ! !

Zdjęcia z zakończenia 6 ligi

Szczegółowe wyniki