Rozpoczęcie sezonu 2018

Zapraszamy zawodników „RyBoL” Rybnickiej Ligi Bowlingowej, oraz wszystkie osoby zamierzające rozpocząć swoją przygodę w bowlingiem na pierwsze zawody sezonu 2018 w dniu 8 stycznia godz. 16.45.

Poniżej przedstawiamy wnioski i ustalenia dotyczące sezonu bowlingowego 2018 podjęte na walnym zgromadzeniu członków Rybnickiej Sekcji Bowlingowej dnia 18.12.2017:

1. Składka członkowska wynosi 120 zł na rok dla osób dorosłych, osoby z orzeczoną niepełnosprawnością oraz juniorzy do 18 lat – 60 zł. 
2. Składka płatna jest do 28.02.2018 w sekretariacie Fundacji PGE Energia Ciepła lub przelewem na odpowiednie konto w/w Fundacji. 
3. Opłata za tory ustalana będzie na bieżąco wg cennika kręgielni i wynegocjowanego z nią rabatu. 
4. Wszystkie spotkania Rybnickiej Bowlingowej Ligi w sezonie 2018 zostaną rozegrane na kręgielni „PINK Bowling & Club” w C.H.U. PLAZA w Rybniku ul. Raciborska 16. 
5. Spotkania ligi odbywają się w poniedziałki. O godz.16.45. odbywa się losowanie torów a o 17.00 zaczyna się rozgrzewka. Zawodnik który spóźnił się na rozgrywkę. Zostaje automatycznie dopisany do toru na którym gra najmniejsza liczba zawodników licząc od lewej ( tor o najniższym numerze ). Po dopisaniu go do toru gra z pozostałymi zawodnikami ( bez prawa do rozgrzewki ). ( Spóźnialski zawodnik ew. brakującą grę lub czas dopłaca i dogrywa we własnym zakresie ). 
6. Każdy z członków „RyBoL” zobligowany jest do rozegrania min. 12 spotkań w roku, a każde takie spotkanie musi składać się z 5-ciu gier. 
7. Wszelkie usterki na torach zgłaszane są osobiście recepcjoniście (-tce) lub technicznemu, tak aby nie przeszkadzać w grze innym zawodnikom na sąsiednich torach. 
8. W razie niemożności ustawienia pinów w odpowiedniej konfiguracji ( do drugiego rzutu ) ze względu na usterkę maszyny, pierwszy rzut powinien być powtórzony. 
9. Piny zbite przez kulę wyskakującą z rynny są nieważne i muszą być odliczone.

Zarząd Rybnickiej Ligi Bowlingowej w nowym sezonie 2018, życzy wszystkim czynnym zawodnikom, oraz sympatykom tej wspaniałej dyscypliny sportowej samych sukcesów.