GRYFNE GIZDY wygrały

Gryfne Gizdy wygrały 4 dzień 6. ligi w Trzyńcu.

We wtorek 26.11.2013 grała w Trzyńcu 6 liga ABL. Tego dnia najbardziej udany występ zaliczyli Gryfne Gizdy z Rybnika ( 66,5 pkt) , którzy zdobyli tego dnia 20 punktów ( na 25 możliwych) i zmniejszyli przewagę do lidera tej ligi, Katim (74 pkt.) do 7,5 punktów. Również drugi MaRaTom ( 68,5 pkt), tego dnia grał bardzo dobrze, udało mi się utrzymać przewagę nad Gizdami, która wynosi dwa punkty . Tak więc między tą trójką  11 grudnia rozegra się bój o awans do 5 ligi. Na czwartym miejscu w tabeli jest Stela Pins Skoczów ( 50,5 pkt), który ma już dość dużą stratę do prowadzącej trójki. Wielki bój będzie i w strefie spadkowej gdzie piąty Avanger ( 21,5 pkt) miał bardzo zły dzień i zdobył tylko trzy punkty, tak więc dał wielką szansę Spider Team Třinec (19 punktów), którą wyprzedza tylko o 2 punkty.

W statystykach indywidualnych graczy  zapisał się  Rysiek Stachoń ze średnią 182,6 pkt , z najwyższym wynikiem dnia 226 punktów, bez straty punktu, zdobył ich 5. W zespołach najwyższą średnią miały Gryfne Gizdy 468,6 . Najwyższy wynik dnia 512 punktów miały dwa zespoły MaRaTom i Grzfne Gizdy .

Tak więc finał ligi, w środę 11 grudnia z pewnością będzie bardzo ekscytujący i denerwujący dla wszystkich graczy i drużyn tej grupy.

Szczegóły na stronie organizatora

http://www.trinec.xbowling.cz/cs/6-liga-nova-skupina-1/

http://www.trinec.xbowling.cz/cs/gryfne-gizdy-vyhrali-ctvrty-hraci-den-6-ligy/ http://www.ablweb.cz/info/gryfne-gizdy-vyhrali-ctvrty-hraci-den-6-ligy-v-trinci/